HAKKIMIZDA

MAROLİ, zeytin sektörünün güçlü kuruluşlarından biri olup 1980 yılında Almanya'nın Duesseldorf kentinde kurulmuş olan MARMARA Import - Export GmbH'nin kurucu ortakları KURULAR Grubu tarafından 1995 yılında kurulmuştur.

Üretim faaliyetini Aydın Organize Sanayi Bölgesi,Umurlu’daki 10.000m2 kapalı olan fabrikasında gerçekleştirmektedir. Üretim kapasitesi yıllık 15.000 ton olan fabrikasında modern makine sistemleriyle faaliyetini sürdürmeye devam eden MAROLİ üretiminde Gemlik, Edremit, Uslu, Domat,Memecik gibi kalitesi yüksek ve tüm dünyaca bilinen zeytinleri kullanır. Naturel ve sağlıklı şekilde üretilen ürünlerimizi kendi markalarımız olan "MARMARA OLIVEN", "MAROLİ", "ZEYNO" , HARİKA" ,ZEYTİNKÖY markaları adı altında satışa sunmaktayız.

“Müşteri memnuniyeti”

lkesini benimsemiş olan MAROLİ, TSE-EN-ISO 22000 Kalite Güvence Sistemiyle üretimini yapmakta, sağlıklı ve naturel bir şekilde tüketicilerine sunmaktadır.

 

MAROLİ,

geniş ürün çeşitleriyle iç ve dış pazarda zeytinin en iyisi olma yolunda hızla ilerlemektedir.

KALİTE VE GIDA GÜVENLİĞİMİZ

MAROLİ Gıda Sanayi ve Dış Tica-ret A.Ş. olarak URS’den aldığımız ISO 9001-2000 ve ISO 22000:2005 kalite belgelerimize uygun olarak faaliyetlerimizi sürdürmek-teyiz. Ulusal ve uluslar arası gıda güvenliği mevzuatına uygun, kalite ve gıda güvenliği gerekliliklerinden ödün vermeden tazeliğini uzun süre koruyan hijyenik, sofralık zeytin ve lezzetli ürünler üreterek; koşulsuz müşteri memnuniyeti yaratmak birincil hedeflerimizdendir.

© 2013 ZEYTİNKÖY - MAROLİ GIDA SAN. VE DIŞ. TİC. A.Ş.